LESTA INDUSTRIES

Pramoninė chemija

„Lesta” rūpinasi ne tik tvarkinga savo klientų automobilių eksploatacija, taip pat prekiaujame pramonine chemija. Tai priemonės, kurios Jums tikrai pravers namuose. Tarp šių prekių rasite įvairių rūšių degųjį skystį (ugnį uždegti lengviau) pastą skirtą rankas plauti (efektyviai pašalina nešvarumus). Tai kokybiškos prekės, kurios palengvina buities darbus. 

Pramoninė chemija

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Kas yra rankų pasta?

Rankų pasta yra gelio pavidalo, malonaus kvapo priemonė, kuri kruopščiai pašalina tepalus, riebalus, dažus, bitumą, rašalo dėmes ir kitus sunkiai išvalomus teršalus. Rankų pasta yra ypač tinkama naudoti autoservisuose, spaustuvėse, dirbtuvėse, ten, kur įprasti rankų valikliai nėra veiksmingi. Pastą rankas plauti galima tepti  tiek ant sausų, tiek ant drėgnų rankų, nešvarumus vienodai efektyviai ji nuvalo abiem būdais.

Kaip naudojama rankų pasta?

Suteptas rankas reikia trinti nedideliu rankų plovimo pastos kiekiu tol, kol visiškai pasišalins nešvarumai. Įtrynus, rankas reikėtų kruopščiai nuplauti vandeniu ir nusausinti rankšluosčiu. Rankų plovimo pasta yra malonaus aplesinų kvapo.

Kaip naudojamas uždegimo skystis?

Į lauko kepsninę reikia įberti medžio anglių ir jas gausiai apšlakstyti uždegimo skysčiu. Palaukti 1 - 2 min., kol skystis gerai įsigers į anglis, tuomet uždegti. Maistą pradėti kepti galima tada, kai atsiranda pilkų pelenų. Ši priemonė padeda greičiau, ir sunaudojant kur kas mažiau žaliavų, uždegti ugnį grilyje, greičiau įsidegti anglims ir pasiekti tinkamą temperatūrą. 

Kam naudojamas degusis žibalinių lempų skystis?

Degusis žibalinių lempų skystis yra universalus, jis gali būti naudojamos bet kokio tipo žibalinėse lempose. Skystis kokybiškai įsidega ir greit neišgaruoja, todėl ne tik galima ilgiau pasidžiaugti žibalinės lempos skleidžiama šviesa, tačiau ir taupyti žaliavą. Degusis žibalinių lempų skystis dega be dūmų, todėl nesukelia diskomforto. 

Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.