LESTA INDUSTRIES
GAMINAME EKSPLOATACINIUS
SKYSČIUS TRANSPORTO
PRIEMONĖMS
Siūlome platų ir kokybišką aušinimo skysčių, langų ploviklių, automobilių kosmetikos bei kitų eksploatacinių skysčių transporto priemonėms asortimentą.Sužinoti daugiau
SĖKMINGAI DIRBAME
DAUGIAU NEI 25 METŲ
Inovacijos
Naujausių technologijų taikymas ir pažangūs sprendimai
yra vienas esminių mūsų veiklos variklių. Investuojame į inovatyvios produkcijos kūrimą, naujos įrangos įsigijimą. Mūsų technologai bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio tyrimų centrais ir gamybai pritaiko naujausius mokslo bei technologijų pasiekimus. Tai stiprus mūsų pranašumas rinkoje.
Gamybos linijas
Projektuojame ir gaminame patys
Kokybė
Produktų gamybai naudojame modernias technologijas, kokybiškas žaliavas ir
nuolat atliekame išsamius jų tyrimus. Tai lemia, jog gaminiaii patikimai atlieka tiek pagrindines, tiek ir papildomas funkcijas – ne tik kruopščiai valo nešvarumus, bet ir nepalieka valymo dėmių, nesukelia alergijos, gerai nusiplauna. Mūsų gaminama produkcija, taip pat, yra draugiškesnė ne tik vartotojui, bet ir aplinkai.
Produktų receptūras
kuriame ir tobuliname modernioje laboratorijoje
Patogumas
Tiksliai, greitai ir lengvai panaudojami produktai
Mūsų gaminių pakuotės sukurtos taip, kad jais naudotis būtų kuo patogiau – specialūs piltuvėliai leidžia patogiai pilti skysčius jų neišlaistant, o moderni pakuotė saugo nuo pavojaus išsitepti ar apsipilti. Be to, efektyviam mūsų gaminių poveikiui užtenka panaudoti kur kas mažesnį jų kiekį, o norintiems išvengti pustuščių pakuočių savo automobiliuose, siūlome vienkartiniam panaudojimui sukomplektuotų produktų liniją – MINI.
Autokosmetika
Kad automobilis visuomet būtų tarsi naujas
Siūlome platų švaros priemonių pasirinkimą: pradedant salono ar plastikinių paviršių valymo, kėbulo plovimo iki variklio blizginimo.
Sužinoti daugiau
Langų plovikliai
Skaidriam vaizdui pro automobilio langą
Nuo įprasto purvo nuvalymo iki tepalų apnašų – „Lesta“ stiklų plovikliai įveikia nešvarumus ant automobilio stiklų bei padengia juos specialia plėvele, sustiprinančia vabzdžių, ledo ir kitokių teršalų nuo stiklo nuvalymą bei stabdančia dulkių ir kitų nešvarumų nusėdimą. Mūsų plovikliai Nepažeidžia automobilio dažų ir lako dangos, plastmasinių ir guminių detalių.
Sužinoti daugiau
Aušinimo skysčiai
Kad kelyje neperkaistumėte
Aušinimo skysčiai sukurti specialiai lengvųjų automobilių, autobusų ir sunkvežimių varikliams. Įvertinti ir patvirtinti daugybės automobilių gamintojų, mūsų aušinimo skysčiai ne tik atlieka vėsinimo funkciją, bet ir apsaugo detales bei prailgina variklio darbo laiką.
Sužinoti daugiau
Kiti eksploataciniai skysčiai
Kad ir ko beprireiktų
Kuriame pačius įvairiausius skysčius, kurie jums palengvina automobilio priežiūrą. Tvarkingas automobilis visomis oro sąlygomis užtikrins saugią jūsų kelionę. Juk taip ir turi būti: mažiau rūpesčių – daugiau malonumo vairuoti.
Sužinoti daugiau
Buitinė chemija
KAD NAMŲ ŪKYJE NIEKO NETRŪKTŲ
Vartotojams galime pasiūlyti ir buitinės chemijos produktų, naudingų namų ūkyje. Mūsų spektre yra uždegimo skysčių, distiliuoto vandens bei rankų plovimo pastos.
Sužinoti daugiau
SUSIPAŽINKITE SU VISAIS MŪSŲGAMINAMAIS PRODUKTAIS Produktų katalogas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.