LESTA INDUSTRIES

Kokybiškos priemonės patogiose pakuotėse

Ko gero, daugeliui yra tekę susidurti su nepatogiomis automobilio priežiūros priemonių pakuotėmis – arba per didelė talpa, priemonę sunku naudoti, arba prastai apgalvoti purškimo / pylimo mechanizmai. Todėl UAB „Lesta“, siekdama maksimalaus vartotojų komforto, nuolat stengiasi rasti optimalų sprendimą, o šį tikslą įgyvendinti padeda ne tik priemonių gamyba, tačiau ir jų fasavimas, kuris visai neseniai buvo atnaujintas. Įmonėje atliekamas produktų fasavimas suteikia galimybę klientams pasiūlyti patogią, gerai apgalvoto dizaino pakuotę, kuria naudojantis nekiltų jokių nepatogumų. Vienas tokių pavyzdžių – MINI produktų linija, kurioje galima rasti visus reikalingiausius valiklius, o jų talpa – kaip tik tokia, kokios reikia, kad priemonę būtų patogu purkšti ir laikyti. Turėdama fasavimo įrenginius, UAB „Lesta“ produktų gamybą gali kontroliuoti nuo laboratorijos iki pat pakuotės, todėl ir patogumą užtikrinti kur kas paprasčiau.

Kas paskatino kurti naujus priemonių fasavimo įrenginius

Anksčiau bendrovėje „Lesta“ buvo naudojami įprasti  produktų fasavimo įrenginiai, tačiau jie negalėjo patenkinti sparčiai augančių įmonės lūkesčių. Sunkumai ir įgyta patirtis paskatino ieškoti sprendimo, todėl buvo nuspręsta sukurti fasavimo linijas, kurios būtų pritaikytos fasuoti „Lesta“ gaminamas priemones. Svarbu pabrėžti, kad ir naujosios linijos kūrimas buvo patikėtas įmonės specialistų komandai, kurių pristatyti įrenginiai funkcionuoja gerokai efektyviau. Be to, ši iniciatyva pripažinimo ir sėkmės sulaukė ne tik pačioje „Lestoje“. Išbandžius ir įvertinus rezultatus, specializuotos fasavimo linijos buvo pradėtos tiekti ir įmonės partneriams. Tiesa, siekiant išvengti jau minėtų standartinių įrenginių keliamų nepatogumų, kiekvienai įmonei linijos gaminamos atsižvelgiant į konkrečius jų poreikius bei lūkesčius. Tokiu būdu ne tik palengvinamas ir optimizuojamas partnerių darbas, tačiau UAB „Lesta“ atsiveria naujos galimybės – realizuoti sugebėjimus ir žinias naujoje nišoje. 

Kam gaminami specializuoti fasavimo įrenginiai

Kaip jau minėta, pirmasis specializuotų fasavimo įrenginių klientas ir buvo pati UAB „Lesta“. Pavykus sėkmingai pritaikyti naujoves, atitinkančias poreikius, įmonė ėmė tiekti šiuos įrenginius ir kitiems gamintojams. Pirmiausia, be abejonės, tai buvo partneriai Lietuvoje, o vėliau šie įrenginiai pasiekė ir užsienio šalis. Vienos pirmųjų „Lestos“ gaminamas specializuotas fasavimo linijas išmėgino tokios šalys kaip Latvija, Estija, taip pat Lenkija, Rusija ir Baltarusija. Teigiamas įvertinimas kitų šalių gamybos pramonėje skatina dar labiau tobulinti technologijas ir vystyti veiklą, kad kuo daugiau įmonių galėtų pasinaudoti kur kas efektyvesniu fasavimo procesu. 

Kaip veikia priemonių fasavimo linijos

UAB „Lesta“ diegiamos specializuotos priemonių fasavimo linijos yra visiškai automatizuotos. Jos atlieka ne tik gaminių fasavimą, tačiau ir daug daugiau su jų pakavimu susijusių funkcijų. Įrenginiai priemones dozuoja, taip pat kamščiuoja. Ant jau supakuotų produktų klijuoja etiketes. Atlieka paketų formavimo bei pakavimo funkcijas. Trumpai tariant – šios linijos pasirūpina visa pakavimo eiga, todėl procesas trunka trumpiau ir yra atliekamas sklandžiau. 

Fasavimo ir pakavimo įrenginių priežiūra

Pradėjusi gaminti šias specializuotas priemonių fasavimo linijas, UAB „Lesta“ savo jėgas išmėgino visiškai naujoje nišoje. Po sėkmingo starto, dabar jau galėdama pasiūlyti tokius įrenginius, atitinkančius bet kokios įmonės poreikius, įmonė plėtoja veiklą ir užsiima ne tik savo kurtų įrenginių pardavimu, tačiau atlieka ir jų montavimo, linijų diegimo darbus. Taip pat rūpinasi technine šių įrenginių priežiūra, konsultuoja gamybą optimizuoti nusprendusius partnerius. Nuolatinis siekis tobulėti ir kaip įmanoma tiksliau patenkinti rinkos poreikius – ne tik vairuotojus, tačiau ir panašios srities specialistus, suteikia galimybę pasiūlyti kokybiškus ir funkcionalius produktus bei įrenginius. 


Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.