LESTA INDUSTRIES

Langų plovimo skysčiai

Langų plovimo skystis – tai priemonė reikalinga tiek vasarą, tiek žiemą. Juk švarūs langai ir geras matomumas – tai Jūsų saugumo garantas. Tarp mūsų siūlomų gaminių rasite kokybiškus langų plovimo skysčius bei jų koncentratus, kurie efektyviai pašalins nešvarumus, o tarp žiemos metu skirtų naudoti priemonių yra ir net prie itin žemos temperatūros neužšąlančių produktų. 

Langų plovimo skysčiai

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Ar žieminį stiklų plovimo skystį galima naudoti vasarą, o vasarinį – žiemą?

Rekomenduojama vasarą naudoti vasarinius, žiemą – žieminius stiklų ploviklius. Nes žiemą ir vasarą purvas gatvėje skiriasi: žiemą daugiau purvo ir druskų, o vasarą dominuoja dulkės ir vabzdžių liekanos. Todėl į stiklų ploviklius dedamos skirtingas valomosios veikliosios medžiagos. Žieminio langų plovimo skysčio, dėl jo sudėtyje esančio alkoholio, naudoti vasarą yra nerekomenduojama, nes, esant aukštai lauko temperatūrai, gali suskeldėti valytuvų gumos. Tuo tarpu, vasarinis stiklų ploviklis žiemą užšals ir langų nuvalyti nepavyks. Tačiau kur kas blogiau yra tai, kad likęs sistemoje ir šaldamas joje, vasarinis skystis gali pažeisti stiklų plovimo sistemą. 

Ką daryti jeigu atšalus orams stiklo ploviklio bakelyje yra likę vasarinio stiklų ploviklio?

Rekomenduojama išpurkšti visą vasarinį ploviklį ir įsipilti žieminio stiklų ploviklio arba vasarinį ploviklį papildyti žieminių koncentratu. 

Kuo ypatingas stiklų ploviklis Lesta 2 in 1?

Jis ne tik lengvai nuvalo purvą, druskas ir kitus nešvarumus. Stiklas pasidengia apsaugine hidrofobine danga, prie kurios nelimpa purvas.  Lotoso efekto dėka vanduo nuo stiklo nubėga greičiau, palengvinami valymai.

Ar galima stiklų plovimo skystį Lesta 2 in 1 maišyti su kitais stiklų plovimo skysčiais?

Maišyti skysčių yra nerekomenduojama, nes hidrofobinės dangos savybės. 

Kodėl stiklų ploviklis gali užšalti ant stiklo?

Etilo alkoholis, kuris naudojamas, kad stiklų ploviklis neužšaltų, greitai išgaruoja, ypač važiuojant. Todėl rekomenduojama prieš naudojant stiklų ploviklį pašildyti priekinį stiklą, tai nurodyta net ant ploviklio etiketės. Kita problema gali būti - nusidėvėjusios valytuvo gumos, kurios prastai nubraukia ploviklį nuo stiklo, todėl etilo alkoholiui išgaravus, jis užšąla.

Kuo geriausia skiesti stiklų plovimo skystį ar jo koncentratą?

Stiklų ploviklį ar stiklų ploviklio koncentratą galima skiesti paprastu vandeniu iš čiaupo, tačiau labai rekomenduojama naudoti distiliuotą vandenį. Vanduo iš čiaupo dažnai buna kietas. Toks vanduo gali pabloginti valymo savybes, stiklų ploviklio bakelyje gali susidaryti nuosėdos.  

Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.