LESTA INDUSTRIES
  • Automobilio stiklų ploviklis 2 in 1 -21°C

Automobilio stiklų ploviklis 2 in 1 -21°C

  • Prekės kodas: LS-21-2IN1LES/4
  • 11,47€
- +
Nauja technologija. Pagerina matomumą nepalankiu oru. Lengvai nuvalo purvą, druskas ir kitus nešvarumus. Stiklas pasidengia apsaugine hidrofobine danga, prie kurios nelimpa purvas, taip palengvinami kiti valymai. Neužšąla iki -21° C temperatūros. Tinkamas naudoti visais metų laikais. Nekenkia automobilio dažams, lako dangoms, guminėms bei plastikinėms detalėms.Rekomenduojama pilti į tuščią bakelį. Nemaišyti su kitais langų plovikliais.
Naudojimo būdas:
Skirtas pilti į stiklo ploviklio bakelį. Esant žemesnei nei -5 º C temperatūrai, prieš naudojant stiklo ploviklį, rekomenduojama pašildyti priekinį stiklą – taip pasieksite geriausią valymo rezultatą.ATSARGIAI! Degūs skystis ir garai ATSARGIAI! Degūs skystis ir garai
Išfasavimas 4L; 20L; 200L, tonomis.
Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.