LESTA INDUSTRIES

Autokosmetika ir valikliai

Kiekvienam vairuotojui svarbu, kad automobilis būtų ne tik techniškai tvarkingas, tačiau ir švarus. Tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Todėl tarp mūsų siūlomų automobilių chemijos bei automobilio kosmetikos prekių rasite visas tam reikalingas priemones: nuo automobilio salono valymo prieminių ar plastikinių paviršių valiklių, kėbulo ploviklių iki variklį blizginti skirtų gaminių.

Autokosmetika ir valikliai

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 21 (1 puslapių)

Kam skirta juodų detalių atnaujinimo priemonė?

Juodų detalių atnaujinimo priemonė skirta atnaujinti išorės gumas, plastmasines ir vinilo detales. Jo sudėtyje esantis juodas pigmentas juodoms detalėms grąžina buvusią spalvą. Šis atnaujintojas skirtas ir automobilio padangas atnaujinti. Greitai pašalina visus teršalus, sugrąžina blizgesį. Prieš naudojimą jį reikia suplakti. Skystį purkšti ant valomo paviršiaus ir po poros minučių poliruoti iki blizgesio. Jo negalima naudoti ant įkaitusio paviršiaus. 

Kokius paviršius galima valyti odos valikliu ir kondicionieriumi?

Odos valiklis ir kondicionierius tinka valyti odinių baldų, odinių automobilių sėdynių bei kitus odinius paviršius.

Kaip naudoti variklio valikį?

Prieš naudojant variklio valiklį reikia atjungti įtampos laidus nuo akumuliatoriaus. Užpurkšti valiklį ant variklio paviršiaus ir nuvalyti jį šepečiu. Po 10 – 15 minučių nuplauti stipria vandens srove.

Kam gali būti naudojamas sunkiai įveikiamų dėmių valiklis?

Jis puikiai nuvalo pridžiūvusius vabzdžius, dervą, medžių sakus, bitumą, paukščių išmatas, lipdukų klijų likučius. Efektyviai valo ratlankius.

Kaip naudojamas rūdžių modifikatorius, rišiklis su cinku?

Prieš naudojant rūdžių modifikatorių, ji reikia suplakti. Paviršių nuvalyti su vaitspiritu ar benzinu, gausiai sutepti rūdžių modifikatoriumi, rišikliu. Tepti 2 – 3  kartus. Dažyti po 3 – 4  val. Tinka naudoti, kai aplinkos temperatūra didesnė nei 0°C. 

Kam skirtas ledo tirpiklis?

Ledo tirpiklis skirtas apšarmojusius automobilio stiklus atitirpdyti. Nuo stiklo nuvalykite sniego sluoksnį, užpurkškite ledo tirpiklio ant apledėjusio paviršiaus. Po 1 – 2  minučių ištirpusį ledą nuvalykite rankiniu būdu arba valytuvais.

Kaip naudojamas purškiamas vaškas, Karnaubo vaškas?

Prieš naudojimą šias priemones būtina suplakti. Karnaubo vašką arba urškiama vašką reikia purkšti ant poliruojamos vietos ir minkštu švariu skudurėliu poliruoti sukamaisiais judesiais, kol paviršius skaidriai blizgės. Vaško nenaudoti ant įkaitusio paviršiaus!

Kaip naudojama priemonė nuo stiklų rasojimo?

Priemonę reikia purkšti ant švariai nuvalyto stiklo paviršiaus, švelniai įtrinti medvilnine šluoste. Leisti nudžiūti. Padengto sauso paviršiaus nevalyti. Susilpnėjus poveikiui padengimo procedūrą pakartoti iš naujo.

Ar stilkų valikliu galima valyti chromuotus paviršius?

Taip, stiklų valikliu galima valyti ne tik stiklą, tačiau ir lygius, chromuotus paviršius. 

Kokiu santykiu turi būti skiedžiamas automobilių šampūnas, automobilių šampūnas su vašku?

Vieno buteliuko užtenka 10 plovimų. Į 10 L vandens įpilkite apie 50 ml šampūno (1 padala buteliuko šone).

Ar salono apdailos valiklis veikia kaip elektrostatas?

Taip, salono apdailos valiklis ne tik valo ir blizgina paviršių, bet veikia kaip elektrostatas, pašalina dulkes ir stabdo jų kaupimąsi, suteikia malonų kvapą.

Kaip naudojamas automobilių sėdynių apmušalų valiklis?

Sėdynių apmušalų valiklį užpurkškite ant nedidelio ploto valomo paviršiaus ir nutrinkite šepečiu. Išvalius nusausinkite audeklu. 

Kaip naudojamas ratlankių valiklis?

Prieš naudojimą ratlankių valiklį suplakite. Užpurkškite ant valomo paviršiaus ir po 2 – 3  minučių nušluostykite audiniu arba nuplaukite stipria vandens srove. 

Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.