LESTA INDUSTRIES
  • Pro-Tec Car Shampoo | Multifunkcinis šampūnas automobiliui

Pro-Tec Car Shampoo | Multifunkcinis šampūnas automobiliui

  • Prekės kodas: AKL-SHAMP/0.5
  • 3,91€
- +

Multifunkcinis šampūnas automobiliui. Šampūnas skirtas automobilių paviršiams plauti rankiniu būdu. Greitai džiūstantis šampūnas efektyviai įveikia įvairų purvą ir vabzdžių liekanas, nepalieka žymių ant automobilio ir suteikia spindesį. Suformuoja apsauginę hidrofobinę dangą, kuri apsaugo automobilio paviršių nuo aplinkos poveikio, druskų, UV saulės spindulių.

Naudojimas: 1. Į tuščią kibirą įpilti apie 50 ml šampūno ir 10 l vandens.  Išmaišyti, kad susidarytų puta. 2. Automobilį plauti minkšta kempine, nuo viršaus į apačią. 3. Po to nuskalauti vandeniu ir, jei reikia, nusausinti medvilnine šluoste. Jei automobilis padengtas storu sluoksniu purvo, žvyro ir kitų kietųjų dalelių, rekomenduojama prieš plaunant šampūnų, automobilį nuplauti vandens srove. Neplauti automobilio saulėkaitoje.

#multifuncional #exterior #fastdrying #removesdirt #removesgrime #vibrantshine #selfcleaningcoat PAVOJINGA! Smarkiai pažeidžia akis. PAVOJINGA! Smarkiai pažeidžia akis.
Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.