LESTA INDUSTRIES

Kas yra PURE AUTO ir kaip šie produktai atsirado

PURE AUTO produktai – tai priemonės, skirtos prižiūrėti automobilį. Šioje linijoje galima rasti įvairių valiklių ir ploviklių. Kuo PURE AUTO linija skiriasi nuo kitų gaminių? Ši produktų šeima yra pirmoji Lietuvoje sukurta, draugiška aplinkai automobilio priežiūros priemonių linija. PURE AUTO produktus kurti ir rūpintis jų pardavimu pradėjo UAB „Lesta“. Tokią įmonės idėją paskatino siekis, kuo įmanoma labiau prisidėti mažinant aplinkos taršą, užkirsti kelią gamtai daromai žalai. Būdama socialiai atsakinga bendrove, „Lesta“ rado būdą, kaip efektyviai šiuos tikslus įgyvendinti ir pristatyta PURE AUTO linija visiškai atitinka keltus lūkesčius. 

Kodėl PURE AUTO gaminiai yra draugiški aplinkai

Kuriant PURE AUTO produktų liniją, pagrindinis keltas tikslas ir buvo pasiūlyti klientams tokius produktus, kuriuos būtų saugiau naudoti ne tik jiems patiems, tačiau kurie mažiau terštų ir gamtą. UAB „Lesta“ neabejotinai gali patvirtinti, kad šį tikslą įgyvendinti pavyko – PURE AUTO tikrai yra gerokai draugiškesni aplinkai nei kiti panašūs produktai. Kuo jie iš esmės skiriasi nuo panašios paskirties prekių? Nuo kitų rinkoje siūlomų priemonių PURE AUTO linijos gaminiai skiriasi dviem esminiais dalykais: sudėtimi ir pakuote. Kaskart kurdami ir tobulindami priemonių sudėtį, gamintojai rūpinasi, kad ji būtų kuo natūralesnė, kuo švaresnė, nekeltų pavojaus nei jį naudojantiems, nei aplinkai. Dėl šios priežasties linijos produktai gaminami tik iš natūralių žaliavų, valomieji ir kvapieji elementai yra augalinės kilmės. Sudėtyje esantis spiritas – išskirtinės kokybės. PURE AUTO linijos produktų gamyboje nenaudojamos aplinkai kenksmingos medžiagos, tokios kaip fosfatai, sintetiniai dažikliai ir panašūs komponentai, kurie pavojingi gamtai. 

Ne paslaptis, kad aplinkai žalingos ne tik minėtosios kai kurių kitų priemonių dalys, tačiau ir iš sintetinių medžiagų pagamintos priemonių pakuotės, kurios neyra ir ne tik darko, tačiau ir teršia gamtą. Siūlydama PURE AUTO produktus, UAB „Lesta“ atsižvelgė ir į tai, todėl šios šeimos produktai pakuojami tik šimtu procentu iriose pakuotėse, tokiu būdu apsaugant gamtą ne tik nuo kenksmingų medžiagų, tačiau ir nuo šimtus metų nesuyrančios plastikinės taros. Be to, visiškai iri ne tik pati pakuotė, tačiau ir ant jos esančios etiketės. Naudojant UAB „Lesta“ pristatytus PURE AUTO linijos gaminius, ne tik rūpinamasi automobilio priežiūra, gera jo būkle, tačiau kuriamos ir saugesnės darbo bei vartojimo sąlygos. Natūralios sudedamosios valiklių ir ploviklių medžiagos nekelia pavojaus nei vartotojų sveikatai, nei gamtai. 

Ne tik ekologiška, bet ir patogesnė pakuotė

Siekdama švaresnio, atsakingesnio požiūrio į aplinką ir vartotoją, UAB „Lesta“ nepamiršo ir patogumo. Pristatydama savo gaminius, įmonė pasirūpino ir patogesniu jų naudojimu. PURE AUTO produktų linijos pakuotės yra ne tik irios, tačiau pagamintos pagal specialų, gerai apgalvotą dizainą – prie kiekvienos talpos yra piltuvėlis, kurį nesudėtingai prie jos prisukus bus išvengta išlaistymo, nes jį naudojant, pilti skystus produktus yra kur kas paprasčiau. 


PURE AUTO produktų linija už Lietuvos ribų

Tik nuodugnūs poreikių ir situacijos tyrimai ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų, nuolatinis bendradarbiavimas su partneriais, naujausių sprendimų, pažangiausių technologijų ir aukščiausios kokybės žaliavų analizė suteikė galimybę pasiūlyti originalius, aplinkai draugiškesnius PURE AUTO linijos produktus, todėl šiuo metu jie realizuojami ne tik Lietuvos, tačiau užsienio rinkoje. Priemonės pasiekia Ukrainą, Baltarusiją, Latviją bei Estiją. Galimybę profesionalius produktus platinti ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų suteikia patirtis ir nuolatinis tobulėjimas. 


Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.