Pureauto

Pureauto produktai iš draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros priemonių šeimos. Kiekvienas Pureauto žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti Jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir aplinka. Pasirinkę Pureauto linijos gaminius prisidėsite prie socialiai atsakingų vairuotojų būrio.  
Pureauto

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Kas yra Pureauto?

Pureauto – tai ekologiškų, draugiškesnių aplinkai automobilio priežiūros produktų linija. Šios linijos gaminiai išsiskiria ne tik natūralesne sudėtimi, tačiau ir pakuotės (taip pat etiketės) struktūra – ji visiškai suyranti – bei unikaliu, gerai apgalvotu dizainu. Pureauto priemonės skirtos visavertei transporto priemonės priežiūrai. Čia rasite stiklų ploviklių, salono, odinių apmušalų valiklių, automobilio poliravimo priemonių bei kitų prekių. Pureauto priemonės – tai atsakinga automobilio priežiūra. 

Kokia yra Pureauto produktų sudėtis?

Produktuose esantys valomieji komponentai yra augalinės kilmės (palmių aliejus), naudojamos tik natūralios kvapiosios medžiagos. Be fosfatų, sintetinių dažiklių ir kitų aplinkai pavojingų medžiagų.

Kuo ypatingos Pureauto produktų pakuotės?

Pakuotės bei jų etiketės gaminamos iš 100 procentų suyrančių medžiagų, todėl taip pat visiškai neteršia aplinkos. Daug dėmesio skiriama ir pakuočių dizainui, siekta, kad priemones būtų kuo patogiau naudoti, todėl visos skysčių pakuotės yra su specialiu piltuvėliu, kuris suteikia galimybę lengvai ir saugiai (rizika apsipilti ar išlaistyti skystį yra minimali) pilti skysčius į joms skirtas talpas automobilyje. 

Kaip atsirado Pureauto produktai ?

Pureauto – tai profesionalios automobilio priežiūros priemonės, kurias gaminant naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, pasitelkiamos pažangiausios technologijos ir moderniausi sprendimai. Pagrindinis šios linijos produktų ir įmonės „Lesta“, kaip jų gamintojo, tikslas – prisidėti prie švaresnės aplinkos ir kuo mažiau gamtą teršiančios automobilio eksploatacijos. Šiuos produktus įsigyti galima ne tik Lietuvoje, jie sėkmingai eksportuojami ir į kitas šalis. Intensyvus bendradarbiavimas su partneriais ir tiekėjais suteikia galimybę tobulinti gamybą, o taip pat ir skatinti kur kas atsakingesnį požiūrį į aplinkosaugą.