LESTA INDUSTRIES

Pirk Lesta produkciją - laimėk Dakar prizus

Pirk Lesta produkciją - laimėk Dakar prizus! 

1 pasivažinėjimą ralio bolidu su Bee Dakar komanda, 10 Dakar automobilių kosmetikos rinkinių ir 20 stiklų ploviklių. 

Pirk bet kurį Lesta produktą, fotografuok pirkimo čekį ir siųsk nuotrauką info@lesta.lt. Nugalėtojus išrinksime burtų keliu. Konkursas vyksta iki sausio 31 d. Asmenys, pirkę Lesta elektroninėje parduotuvėje, konkurse dalyvauja automatiškai. 

Žaidimo taisyklės: 

  1. Pirkite bet kurį LESTA produktą.
  2. Nufotografuokite pirkimo čekį.
  3. Nuotrauką (kurioje aiškiai matosi nusipirkto produkto kodas, pavadinimas ar jo dalis) siųskite el. paštu info@lesta.lt nuo 2016 12 01 iki 2017 01 31 imtinai. Laiške būtina nurodyti vardą, pavardę ir kontaktinį telefoną.
  4. Turėdami vieną pirkimo kvitą galite registruotis tik vieną kartą. Jei viename pirkimo kvite yra daugiau nei vienas akcijoje dalyvaujantis produktas, jis negali būti registruojamas papildomai tuo pačiu kvito numeriu.
  5. Tas pats dalyvis gali užregistruoti neribotą skaičių skirtingų kvitų (patvirtinančių LESTA produkto pirkimą) numerių. Kiekvienas užregistruotas skirtingas kvito numeris dalyvaus lošiant prizus kaip atskiras vienetas.
  6. Laimėtojai bus nustatyti burtų keliu iš visų užsiregistravusiųjų ir paskelbti www.lesta.lt 2017 02 01.
  7. Su laimėtojais bus susisiekta individualiai registracijos metu nurodytais kontaktais ir aptartos visos prizų atsiėmimo sąlygos.
  8. Jei per tris darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo datos nepavyks susisiekti su laimėtoju registracijoje nurodytais kontaktais, žaidimo organizatorius burtais nustatys naują laimėtoją.
  9. Jei prizo laimėtojas neatvyksta atsiimti prizo, nėra išsaugojęs pirkimo kvito, kvito numeris nesutampa su akcijoje išrinktu laimingu numeriu ar pirkimo kvite nėra akcijoje dalyvaujančio produkto, prizas laimėtojui nėra įteikiamas ir pretenzijos nėra priimamos.Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.