LESTA INDUSTRIES

Mums jau 25-eri!

Šiemet Lesta švenčia 25-erių metų gimtadienį. Per daugiau nei du gyvavimo dešimtmečius, mūsų specialistai sukūrė ne vieną kokybišką, populiarumo ir pasitikėjimo sulaukusią produktų liniją.

Vertė verslo partneriams

Gamybos lankstumas: užtikriname galimybę gaminti mažais kiekiais ir greitai, taip garantuodami greitą produktų apyvartumą klientui.

Vertė vartotojams

Kokybė ir orientacija į rinkos poreikius: visuomet ieškome tinkamiausių sprendimų atitinkančių vartotojų poreikius bei mažinančių žalą aplinkai.


KOKYBĖ IR IŠSKIRTINUMAS

o   Esame įdiegę ir dirbame pagal LEAN gamybos metodiką, kurios dėka esame pajėgūs gaminti mažais kiekiais ir greitai. Tokiu būdu užtikriname itin greitą prekių papildymą, kliento sandėlyje išlaikydami nedidelį atsargų lygį. Galimybė užtikrinti prekių pasiekiamumą, neperkant gausaus kiekio atsargoms, mūsų klientams ir partneriams padeda didinti pardavimus, prekių apyvartumą bei gerinti pinigų srautus.

o   Įdiegę ISO standartus, akivaizdžiai patobulinome vidinių kompanijos procesų kokybę. Tai leido užtikrinti aiškiai apibrėžtą darbų įvykdymo kelią. Dėl šios priežasties LESTA teikiamos paslaugos, informacija bei produktai pasiekia jus laiku ir pagal suderintas sąlygas.

o   Esame sertifikuoti SA8000 ženklu, todėl mūsų partneriai gali būti tikri, kad mes vadovaujamės socialiai atsakinga darbo politika.

o   Visuose gamybos etapuose taikome labai griežtus produktų kokybės užtikrinimo procesus. Esame tikri, kad kokybę ir tikslumą užtikrina tik smulkmeniškas visų detalių tikrinimas. 

Savo gaminius eksportuojame į daugiau nei 20 šalių Europos, Azijos, Afrikos žemynuose.

Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.