LESTA INDUSTRIES

Įmonė užbaigė ES paramos projektą „UAB „Lesta“ eksporto plėtros

Įmonė užbaigė ES paramos projektą „UAB „Lesta“ eksporto plėtros projektas“ (ES paramos projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-04-156).

Automobilių kosmetikos ir automobilių eksploatacinių skysčių gamintoja UAB „Lesta“ sėkmingai užbaigė eksporto plėtros projektą. Projekto tikslas - aktyviai vystyti įmonės veiklą pasaulinėse rinkose, didinti įmonės produkcijos žinomumą ir pardavimus užsienyje. Projekto metu numatoma dalyvauti  septyniose tarptautinėse parodose. Visos parodos susijusios su automobilių priežiūros sritimi. Dėl naujovių gausos ir plačių prekių panaudojimo galimybių tarptautinės parodos yra labai populiarios. UAB „Lesta“ dalyvavo šešiose parodose šiose šalyse: Latvijoje, Olandijoje, Rusijoje, Vokietijoje ir du kartus Jungtiniuose Arabų Emiratuose. Įmonė tarptautinėse parodose dalyvavo su savo stendu, pristatančiu automobilių kosmetikos ir eksploatacinių skysčių produkciją. Prognozuojama, kad 2018 m. bendra eksporto procentinė dalis įmonės pardavimų struktūroje sudarys 44,58 %, o palyginus 2012 m. su 2018 m. eksporto procentinės dalies apyvartoje pokytis sieks 47,04 procentinius punktus.

Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.