LESTA INDUSTRIES

Įmonė sėkmingai užbaigė ES paramos projektą

Įmonė sėkmingai užbaigė ES paramos projektą „Automobilių kosmetikos ir eksploatacinių skysčių laboratorijos sukūrimas“ (Nr. VP2-1.3-ŪM-03-K-03-051).

Lietuvos chemikalų ir chemijos produktų gamintoja UAB „Lesta“, daugelį metų užsiimanti gamyba vidutiniškai aukštų technologijų sektoriuje, sukaupusi vertingą patirtį šioje srityje ir savo veikloje aktyviai diegianti naujoves, įgyvendino automobilių kosmetikos ir eksploatacinių skysčių laboratorijos sukūrimo projektą. Projekto tikslas buvo sukurti infrastruktūrą automobilių kosmetikos ir eksploatacinių skysčių moksliniams tyrimams ir paskatinti tokius tyrimus privačiame sektoriuje. Projekto metu buvo įsigyta ir parengta naudojimui moksliniams tyrimams UAB „Lesta“ reikalingą įrangą bei sutelkta automobilių kosmetikos ir eksploatacinių skysčių mokslinius tyrimus vykdysianti tyrėjų bei pagalbinio personalo komanda. Papildomai sukurta tyrėjo darbo vieta. Sėkmingai įgyvendintas projektas leis įmonei vykdyti nenutrūkstamus mokslinius tyrimus.

Sparčiai vystantis chemijos pramonei ir tobulėjant chemijos pramonės produkcijai, neišvengiamai auga reikalavimai ir automobilių kosmetikos bei eksploatacijos gaminiams. Šiuolaikiškoms verslo įmonėms, siekiančioms išlaikyti konkurencingumą tarptautiniu mastu ir gerinti verslo rezultatus, gyvybiškai svarbu diegti pažangias technologijas, nuolatos tobulinti siūlomą produkciją ir kurti naujus, sparčiai besivystančios rinkos poreikius atitinkančius produktus. Projekto metu sukurta infrastruktūra UAB „Lesta“ įgalina savarankiškai vykdyti mokslinius tyrimus, kurie leis tobulinti dabartinius gaminius ir plėsti įmonės asortimentą naujų savybių turinčiais, paklausiais automobilių kosmetikai ir eksploatacijai skirtais produktais: vidutiniškai po 3 naujus produktus kasmet. Tai skatins UAB „Lesta“ verslo plėtrą ir veiklos rezultatų gerėjimą, sudarys prielaidas eksporto augimui, o taip pat teigiamai įtakos su projekto vykdytoju bendradarbiaujančių įmonių veiklos plėtrą.

Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.