LESTA INDUSTRIES

Įmonė sėkmingai baigė įgyvendinti projektą „UAB Lesta gamybos ekologiniai sprendimai

Įmonė sėkmingai baigė įgyvendinti projektą „UAB Lesta gamybos ekologiniai sprendimai“ (projekto Nr. 03.3.2-LVPA-K-832-02-0004), kurio metu buvo parengti aplinkosaugos ir gamybos technologiniai auditai.   

Projekto tikslas – skatinti netechnologinių ekoinovacijų diegimą įmonėje. Auditų metu buvo analizuojami ir įvertinami pagrindiniai gamybos ir produkto gyvavimo ciklo etapai.  Auditų rezultatai paskatino įmonę gerinti esamus ir kurti naujus produktus, pasižyminčius didesniu draugiškumu aplinkai.

Daliniam projekto finansavimui gauta ES parama pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.2-LVPA-K-832 „Eco-Inovacijos LT“.


Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.