LESTA INDUSTRIES

Sukurtos UAB „Lesta“ originalios gaminių pakuotės

Sukurtos UAB „Lesta“ originalios gaminių pakuotės 

Įmonė sėkmingai įvykdė projektą „UAB „Lesta“ originalių gaminių dizaino sprendimų sukūrimo ir diegimo projektas (projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02-0088), kurio metu buvo sukurti įmonės originalūs pakuočių dizainai. 

Projekto tikslas - padidinti produktų patrauklumą, jų rinkos paklausą bei įmonės produktyvumą. Projekto metu sukurti ir įdiegti 3 produktų grupių originalų pakuočių dizainai. Originalus dizainas buvo sukurtas šioms UAB „Lesta“  produktų grupėms: pramoninė ir buitinė chemija (9 gaminiai), aušinimo skysčiai (14 gaminių) bei langų ir stabdžių skysčiai (10 gaminių).

Daliniam projekto finansavimui gauta 11040  Eur  ES parama pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas LT“.

Projekto trukmė sudarė 18 mėnesių. Projektas įgyvendintas be partnerių. 

Automobilių kosmetikos ir automobilių eksploatacinių skysčių gamintoja UAB „Lesta“ kasmet plečia savo veiklą, rinkai pasiūlydama naujus produktus ir išskirtines gaminių pakuotes.  


Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.