LESTA INDUSTRIES

Įmonė sėkmingai įvykdė projektą „UAB Lesta eksporto naujos galimybės“ (projekto nr. 03.2.1-lvpa-k-801-05-0183), kurio metu su savo stendu dalyvauta tarptautinėse parodose

Įmonė sėkmingai įvykdė projektą „UAB Lesta eksporto naujos galimybės“ (projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-05-0183), kurio metu su savo stendu dalyvauta tarptautinėse parodose. 

Automobilių kosmetikos ir automobilių eksploatacinių skysčių gamintoja UAB "Lesta" sėkmingai įvykdė eksporto plėtros projektą. Projekto tikslas buvo aktyviai vystyti įmonės veiklą Europos bei tolimose rinkose, tokiose kaip Jungtiniai Arabų Emyratai, didinti įmonės produkcijos žinomumą ir pardavimus užsienyje. UAB „Lesta“ dalyvavo trijose tarptautinėse parodose šiose šalyse: Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Švedijoje ir Vokietijoje. Įmonė tarptautinėse parodose dalyvavo su savo stendu, pristatančiu automobilių kosmetikos ir eksploatacinių skysčių produkciją.

Daliniam projekto finansavimui gauta ES parama pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“. Projektą dalinai finansavo Europos regioninės plėtros fondas.


Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.