LESTA INDUSTRIES

Dyzelinio kuro priedas

Efektyvus dyzelinio kuro priedas skirtas naudoti ištisus metus. Žemose temperatūrose apsaugo kurą nuo parafinų kristalų susidarymo ir tankio padidėjimo. Taip palengvina variklio paleidimą bei pagerina jo darbą. Lieka efektyvus iki -40°C (priklauso nuo naudojamo kuro). Turi prevencinį poveikį. Automobilio neužsivedimo atveju dėl jau iškritusių parafino kristalų arba dėl užšalusio vandens, kuro priedas gali būti neveiksmingas. Dėl šios priežasties kuro priedą rekomenduojama naudoti nuo rudens iki pirmų šalčių per visą žiemą.

Naudojimo būdas:

250 ml priedo užtenka 250 litrų kuro. Atitinkamą kuro priedo kiekį pilti į kuro baką – geriausia prieš pilant kurą. Perdozavimas nesukelia neigiamų pasekmių.Kuro priedą ypač rekomenduojama naudoti nuo rudens iki pirmų šalčių per visą žiemą.


Išfasavimas 250 ml, 500 ml
Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.